BAKELOR IOT SaaS CLOUD

Bulut konforunda haberleşme, güvenlik, takip ve hayal ettiğinden çok daha fazlası…
BPE14 OUTDOOR GATEWAY

IOT teknolojisi aracılığı ile uzaktan erişim sağlanarak kontrol etmek istediğiniz sistemler için geliştirilmiştir.

Daha Fazla

Tüm Ürünler

BAKELOR IoT TEKNOLOJİSİ İLE AKILLI BİR HASTANE HAYAL EDİN

Bakelor IoT Teknolojisi ile Hasta bilgilerinin farklı cihazlardan alınarak analiz edilmesi sonucunda, kronik hastalıkların takip edilmesi, yaşlı bakımının yapılabilmesi, sağlıklı yaşam ve hareketlilik programlarının devamlılığı ve takip edilmesi ile uzaktan hasta gözlemlemesi gibi etkinlikler pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. 

Yazılım Hizmeti (SaaS)

Bu bulut modelinde kullanıcılara önceden belirlenmiş uygulamaları doğrudan web tarayıcısından çalıştırma imkanı sağlanıyor.

Platform Hizmeti (PaaS)

Bu bulut modelinde, kullanıcı belirli bir platformda (python,java, .net vb) uyumlu olan uygulamalarını zengin bir ortamdan yararlanarak kullanıyor.

Altyapı Hizmeti (IaaS)

Bakelor Bulut Hizmeti’nin en temel bulut hizmet modelinde, bulut sağlayıcıları, sunucuları, fiziksel veya sanal makineler ortamı sunar.

İhtiyacınız Olan Tek Araç

Bakelor Bulut Bilişim Hizmetleri, tam uygulamalardan ve geliştirme platformlarından sunucular, depolama ve sanal masaüstlerine kadar çeşitlilik gösterir. Bakelor Altyapı destekleri ile karşımıza çıkan bu teknolojileri farklı alanlarda, farklı biçimlerde kullanılmaya olanak sağlar.

BAKELOR IoT TEKNOLOJİSİ İLE MÜZE GÜVENLİĞİ
IOT teknolojileriyle müzelerde olası olumsuz olayların önüne geçmek artık mümkün. Bu teknolojiyle elde edilen çok sayıda veriler, yöneticilerin hızlı ve doğru kararlar almasına yardımcı olur. Ayrıca iş süreçlerini hızlandırma özelliğiyle, insan kaynağını daha verimli kullanma hususunda büyük katkı sağlar.

BAKELOR IoT TEKNOLOJİSİ İLE AKILLI BİR OKUL HAYAL EDİN

Eğitim kurumları birçok hareketli parçadan oluşur. Hedeflere ulaşabilmek için, öğrencilerin, personelin ve kaynakların tümünü takip edebilmeli ve maliyetleri kontrol altında tutmalıdırlar. Bu, insanların, varlıkların ve faaliyetlerin kolayca takip edilebilmesini sağlayan teknolojileri etkinleştirerek mümkündür.

BAKELOR IoT TEKNOLOJİSİ İLE YER ALTI MADENLERİNDE İŞÇİ GÜVENLİĞİ

Akıllı Madenlerde personel izleme sistemi, çalışma alanlarında hareket halinde olan veya sabit kişilerin hangi lokasyonda ne kadar süredir bulunmakta olduğunun belirlenmesini, herhangi bir anda nerede olduğu gibi bilgilere anlık olarak ulaşmayı olanaklı hale getiren çözümlere altyapı desteği sunar.