Bakelor Cloud Computing Elements

Birinci sınıf altyapıdaki iş yüklerinizi modernize edin

“Bulut teknolojisi  şirketler, üniversiteler vb. büyük kuruluşlar tarafından kurulur ve paylaşılır. Bu teknolojiyi kullanmak, kişisel bilgisayarların yükünü azaltır ve çeşitli sayıda uygulama, bulut sunucusu tarafından sağlanır. Genellikle, kullanıcılar uygulamaları bilgisayarını indirmek ve yüklemek istemezler. Tüm işlemeler ve depolamalar, bulut sistemi tarafından sağlanır. İnternet üzerinde barındırdığımız tüm uygulama, program ve verilerimizin sanal bir makine üzerinde yani en çok kullanılan adıyla bulutta depolanması ile birlikte internete bağlı olunan cihaz ile her lokasyon da bu bilgilere, programlara ve verilere kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.”

SERVICES MODELS

Bulut Bilişim Hizmet Modelleri

Altyapı hizmeti (IaaS)

Bakelor Bulut Hizmeti’nin en temel bulut hizmet modelinde, bulut sağlayıcıları, sunucuları, fiziksel veya sanal makineler ortamı sunar.

Platform hizmeti (Paas)

 Bu bulut modelinde, kullanıcı belirli bir platformda (python,java, .net vb) uyumlu olan uygulamalarını zengin bir ortamdan yararlanarak kullanıyor.

Yazılım hizmeti (SaaS)

Bu bulut modelinde kullanıcılara önceden belirlenmiş uygulamaları doğrudan web tarayıcısından çalıştırma imkanı sağlanıyor.

İhtiyacınız Olan Tek Araç

Bakelor Bulut bilişim hizmetleri, tam uygulamalardan ve geliştirme platformlarından sunucular, depolama ve sanal masaüstlerine kadar çeşitlilik gösterir.Bakelor Altyapı Çözümler ile karşımıza çıkan bu teknolojileri farklı alanlarda, farklı biçimlerde kullanılmaya olanak sağlar.

Public Cloud

Private Cloud

Hybrid Cloud

Community Cloud

Sürekli olarak artan verilerin arşivlenmesi, kullanıcıların yetki ve takibi gibi konuların oluşturduğu alt yapı karmaşası ortadan kalkıyor.

Bulut yazılım hizmetini veren şirketlerin verilerinin tutulduğu serverları 7/24 yazılım ve donanımsal olarak güvenlik tedbirlerini aldıklarından dolayı ana bilgisayardan daha güvenlidir.

Uygulamalara ve içeriğe her yerden erişim

Bulut bilişim sistemleri API’ler ile hızlı kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bulut teknolojisi yazılımları web tarayıcıları üzerinden çalıştığından, bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve Smart TV'ler de kullanılarak platform bağımlılığından koruyor.

Daha fazla depolama alanı, hızlı veri transferi ve bu yedekleme üzerinde maliyet tasarrufu yapabilme gibi bir takım olanaklar sağlıyor.

%

Bakelor Bulut Bilişim çok daha ucuza, kurulum gerektirmeden, onu yerden çalışmayı destekleyen bir hizmettir.

Yardım Etmek İçin Buradayız

Ofis

Merve Mah. Atatürk Cad. No: 314 Sancaktepe / İstanbul 34791

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 – 18:30

Bizi Arayın

+90 216 465 94 00