AKILLI OKUL

IoT TEKNOLOJİSİ İLE AKILLI OKUL 

   Değerli varlıklarımız çocuklarımız’ın güvenliğini maksimum seviyeye çıkarabilmek adına hazırlanmış yenilikçi, evrimleştirilebilir ve geliştirilebilir bir kontrol sağlayan Bakelor IoT Teknolojisi ile öğrencilerin okul sorumluluğunda bulunduğu tüm alanların okul yönetimlerimizin de mevcut güvenlik süreçleri ve ekiplerine inovatif ve teknolojik bir yaklaşımla öğrenciler için maksimum güvenli alan haline getirilecektir.

Öğrenci Takip

Okul Demirbaş Takibi

Okul Personel Takip

Okul Servisi

Okul Bahçesi

Okul Binası

KONTROL GÜVENE MANİ DEĞİLDİR.

Yaşamın tüm alanlarında,

sensörleri, mobil cihazlar, yazılım ve ekipmanlar aracılığıyla okul yönetimi-öğretmenler ve ebeveynlerin anında haberdar edilmesi.

 

 

 

BİLGİ

AKSİYON

GÜVENLİK

TEKNOLOJİK YAKLAŞIM

KONTROL

Okul binası, spor salonu, kütüphane, yemekhane gibi okulun her bir farklı bina girişlerine bilekleri okuyucu cihazlar ve internet modülleri konumlandırılarak bu alanlar da kontrollü alan haline getirilmektedir.

Okul servislerine bileklikleri okuyucu cihazlar ve internet modülleri konumlandırılarak, servisler birer kontrollü alan haline getirilmektedir

Okuyucu cihazlar ve internet modülleri konumlandırılarak okul bahçeleri kontrollü alan haline getirilmektedir.

Servis hareket ettiğinde öğrencinin cihaza olan uzaklığında büyük bir değişim olmadığı takdirde; öğrenci serviste bilgisi gelir

Bakelor Bileklik

Aklınız çocuğunuzda kalmasın. Beacon bileklik sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu anında öğrenin!

Yardım Etmek İçin Buradayız

Ofis

Merve Mah. Atatürk Cad. No: 314 Sancaktepe / İstanbul 34791

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 – 18:30

Bizi Arayın

+90 216 465 94 00